Kodėl BNI?

BNI Lietuva misija – padedame patikimiems verslams augti, kad kartu kurtume bedradarbiaujančią Lietuvą. Tapdami BNI nariu, įgyjate unikalų konkurencinį verslo pranašumą ir neribotas verslo plėtros galimybes.  

Ką duoda BNI?

  • Daugiau pinigų. BNI nariai keičiasi kokybiškomis ir šiltomis rekomendacijomis, kurios vėliau virsta užsakymais jų verslams. BNI matuojame sugeneruotų verslo užsakymų sumas, todėl tiksliai žinome, kad vidutiniškai vienam BNI nariui tenka daugiau kaip 90 000 eurų vertės rekomendacijų per metus. BNI Lietuva tikslas – pasiekti 100 000 eurų vidutinę metinę narystės grąžą nariui. Jei jums reikia papildomo pelningų užsakymų srauto, BNI galime jums padėti.   
  • Daugiau verslo partnerių. BNI įgyjate galimybę megzti naujas pažintis su šimtais tūkstančių verslų visame pasaulyje, o taip pat kurti pasitikėjimu grįstus ilgalaikius verslo santykius su savo BNI verslo klubo partneriais. BNI formuojasi strateginės verslo partnerystės, kuriama verslo sinergija ir mėgaujamasi bendradarbiavimo vaisiais. Jei jūsų verslui reikia naujų partnerių Lietuvoje ar užsienyje, išnaudokite išplėtotą BNI verslo kontaktų tinklą.    
  • Daugiau verslo pagreičio. Viskas, ką darome BNI, yra orientuota į pelningesnę jūsų verslo plėtrą. Šiam tikslui esame sukūrę unikalų verslo plėtros mokymų ciklą, susidedantį net iš 12 atskirų mokymų, įskaičiuotų į BNI narystės vertę. BNI mokymų metu jūs išsikelsite finansinius BNI narystės tikslus ir gausite aiškius patarimus ir įrankius, kaip šiuos tikslus pasiekti. BNI yra subalansuota norintiems ir kryptingai siekiantiems dar daugiau verslo pagreičio. Na o jei manote, kad jūsų tikslams pasiekti nereikia papildomų verslo ryšių ir rekomendacijų, gali būti, kad jūsų verslo tikslai tiesiog per maži!      

Ko tikėtis, prisijungus prie BNI?

Nors BNI verslui duoda daugiau pinigų, partnerių ir pagreičio ir tai įrodo BNI narių sėkmės istorijos, to neverta tikėtis tik tapus nariu. BNI nėra greito praturtėjimo schema, o vadovaujasi universaliai veikiančiais ryšių ir verslo plėtros principais. Jūsų sėkmę BNI lems nuoseklus vadovavimasis BNI organizacijos vertybėmis, tad pirmiausia įsitikinkite, ar jos sutampa su jūsiškėmis:   

  • Laimi besidalinantys (angl. Givers Gain)
  • Santykių kūrimas
  • Mokymasis visą gyvenimą
  • Tradicijos + Inovacijos
  • Pozityvus požiūris
  • Atskaitingumas
  • Pripažinimas

BNI patirtis rodo, kad papildomą pelningų užsakymų srautą susikursite tik tada, kai įgysite besąlygišką BNI verslo partnerių pasitikėjimą, o tam reikės investuoti laiko į pažinčių mezgimą ir santykių kūrimą. Reikės įrodyti, kad ne tik jūs, kaip asmuo, esate vertas pasitikėjimo, bet ir jūsų verslas teikia kokybiškus produktus ar paslaugas, todėl jį galima drąsiai rekomenduoti. Ir atminkite, kad BNI laimi besidalinantys, todėl prieš gaudami rekomendacijas jūsų verslui, būkite pasiruošę jų duoti savo BNI rekomendacijų partneriams!