BNI® Summer Fest'18

BNI® Summer Fest'18     

 2018-05-19       11:00

Zalensų sodyba, Kauno raj.     

Žiūrėti žemėlapyje

 

Tradicinis BNI® verslo bendruomenės vasaros renginys "BNI® SUMMER FEST" šiais metais sugrįžta su nauju šūkiu "POWER UP YOUR TEAM"! Šiemet visus su šeimomis kviečiame į Zalensų sodybą, įsikūrusią miško apsuptyje ant Dubysos upės kranto. Čia gegužės 19 d. BNI® nariai iš Lietuvos ir Latvijos po masyvios ryšių plėtros dalies, mėgausis unikaliomis organizatorių ir renginio partnerių pramogomis. "EMOVENTS" ir "FUGA" pasirūpins didžiausiais Baltijos šalyse batutų atrakcionais bei įvairiais žaidimais, skirtais bet kokio amžiaus žmonėms. Renginio metu kartu šoksime su Gintarės ir Tomo Slausgalvių šokių studija "Dance4fun", o iki ryto šokdins "DAMM GOOD" muzikos agentūros projektas "NO DJ's" su Vee Diawara bei "1 Vienintelis" komandos DJ.

Nepamirškite į renginį pasikviesti ir savo BNI® skyriaus kolegų, nes rinksime geriausio skyriaus pasirodymą!

 

 

Daugiau apie renginio pramogas:

EMOVENTS pramogų zona – analogų Baltijos šalyse neturinti pripučiamų pramogų erdvė įvairaus amžiaus žmonėms. Stadiono dydžio uždarame plote įrengta daugybė išskirtinių pramogų, kurios įtraukia ir dalyvius, ir žiūrovus. Ši unikali pramogų erdvė yra skirta ir pritaikyta suaugusiems, tačiau joje, prižiūrimi tėvų ar globėjų, gali pramogauti ir vaikai. Emovents pramogų zona – tai vieta, kurioje galima pabėgti nuo rutinos, atsipalaiduoti ir ilgam pasikrauti teigiamų emocijų.
FUGA - Fun Games! Tai daugybe įdomių ir smagių atrakcionų neišdildomi įspūdžiai – garantuoti! Šlavėjas šluos jus iš savo kelio, boulinge galėsite numušinėti savo draugus, futbolą žaisite su ilgais plačiais sijonais, o krepšinį – sujungti lynu su priešininku... O kur dar klastingieji burbulai, kurie netikėtai švystelės jus bet kuria pasaulio kryptimi. Skamba smagiai? Taip ir yra! Šie ir daug kitų žaidimų bei atrakcionų leis linksmai, įdomiai ir nenuobodžiai praleisti laiką su draugais.
Muzikantams, atlikėjams ir dėl jų dirbanti, naujovių ieškanti, idėjoms atvira, dažnai išprotėjusi, nuolat tobulėjanti DAMN GOOD kompanija ir jos projektas "NO DJ's" (Vee Diawara).
„Dance4fun“ – šokių studijos atsiradimo istorija prasidėjo dar tada, kai Tomas ir Gintarė Slausgalviai buvo sportininkai ir šoko poroje. Pasiekę puikių rezultatų savo karjeroje, sportininkai, visą sukauptą patirtį norėjo perduoti augantiems sportininkams, tad pradėjo konsultuoti jaunus šokėjus. Šokėjų profesionalumas ir gebėjimas prisibelsti į kiekvieno širdį buvo pastebėtas - susidomėjimas pamokomis buvo didžiulis, atsiliepimai puikūs. Šiandieną studijos treneriai treniruoja ne tik aukštus rezultatus norinčius pasiekti, bet ir veda linksmas šokių pamokas, norintiems atsipalaiduoti, susilieti su muzika ir gerai praleisti laiką.

 

 

Renginio organizatoriai

 

 

Renginio partneriai

The Latest From BNI View All