Your browser is not supported. Please use IE 8 or above.

Lithuania

Local Business - Global Network ®

BNI - The World's Largest Referral Organization

BNI naujienos - 2016.11.09

Local Business, Global Network: kaip BNI Lietuva nariams
pavyko užmegzti tarptautinius kontaktus?

BNI – tai verslo rekomendacijų organizacija, jungianti narius iš daugiau nei 60 valstybių visame pasaulyje. Vienijant daugiau nei 200 000 narių verslų, natūralu, jog kuriama itin palanki terpė tarptautinių kontaktų mezgimui. O puosėlėjamas Givers Gain (liet. Laimi besidalinantys) principas kontaktų užmezgimą tik dar labiau palengvina. Daugiau.

 

 

 


BNI tinklaveikos patarimai - 2016.10.03

4 tinklaveikos (angl. networking) klaidos ir kaip jų išvengti

Tikėtina, jog be tinklaveikos (angl. networking) kiekvienas sėkmingas verslininkas neįsivaizduoja savo verslo strategijos. Visgi neretai suplanuota strategija nepasiteisina ir neatneša norimų rezultatų. Būtent todėl pateikiame dažniausiai pasitaikančias tinklaveikos klaidas bei kaip jų išvengti. Daugiau.

 

 

 


BNI tinklaveikos patarimai - 2016.09.08

9 patarimai, kaip efektyviai sudalyvauti tinklaveikos renginyje

Tinklaveika – tai vienas geriausių būdų surasti reikiamus kontaktus ar tiesiog praplėsti kontaktų lauką. Siekiant laiką išnaudoti efektyviai būtina žinoti pagrindinius patarimus, padėsiančius efektyviai sudalyvauti tinklaveikos renginyje. Daugiau.

 

 

 

 


BNI tinklaveikos patarimai - 2016.07.05

Tinklaveika per atostogas - įmanoma!

Atėjus atostogų sezonui, vakarėlius, vasaros koncertus po atviru dangumi užplūsta minios, norinčios išnaudoti šiltus vasaros vakarus ir pasimėgauti kiek ramesniu nuo darbų laiku. Visgi vasaros atostogų vakarėliai gali būti ne tik puiki proga atsipalaiduoti, bet ir praplėsti kontaktų tinklą. Daugiau. 

 

 

 


BNI tinklaveikos patarimai - 2016.06.10

Rekomendacijų rinkodara – taip! O kas toliau?

Praeitame tinklaveikos patarime atskleidėme, jog rekomendacijų rinkodara, lyginant su tradicine rinkodara, yra kur kas efektyvesnis, pigesnis bei ilgalaikėje perspektyvoje pelningesnis būdas siekiant pritraukti naujų klientų ir išlaikyti esamus. Tačiau kaipgi įsidiegti rekomendacijų rinkodarą į savo įmonės strategiją? Daugiau. 

 

 

 

 


BNI tinklaveikos patarimai - 2016.05.10

Tradicinė vs. rekomendacijų rinkodara

Nors didžioji dalis Lietuvos įmonių vis dar naudoja tradicinę rinkodarą siekdami pritraukti naujų klientų, nemaža dalis tyrimų ir atliktų analizių parodė, jog rekomendacijų rinkodara atneša kur kas didesnę grąžą mažesnėmis sąnaudomis. Klasikinis rekomendacijų rinkodaros taikymo pavyzdys – Dropbox – failų talpinimo ir dalinimosi paslaugas teikianti įmonė. Pritaikę rekomendacijų skatinimo programą, klientų skaičių per 15 mėn. nuo 100 000 padidino iki 4 milijonų. Daugiau.

 


BNI tinklaveikos patarimai - 2016.04.08

Jūsų asmeninė rekomendacijų strategija 

Daugybė atliktų studijų jau įrodė, kad rekomendacijų rinkodara – bene geriausias būdas rasti naujų klientų ir išlaikyti esamus. Tą įrodo ir praktika – BNI Lietuva nariai jau dalinasi šimtatūkstantinėmis savo sėkmės istorijomis.

Tačiau vis dar išgirstame klausimų, kas gi ta rekomendacijų rinkodara ir kodėl ji yra efektyvi? Daugiau.

 

 


BNI tinklaveikos patarimai - 2016.03.04

Kai paklausiu auditorijos „Kiek jūsų tikisi kažką parduoti?“ beveik visi pakelia rankas. Kai tos pačios auditorijos paklausiu „Kiek jūsų yra nusiteikę nusipirkti kažką?“ niekas nepakelia rankos. 

Niekada. Nė vienas žmogus. 

Tai aš vadinu tinklaveikos neveiksnumu (angl. Networking disconnect). Per dažnai žmonės pasirodo tiklaveikos renginiuose norėdami parduoti savo produktus ar paslaugas, tačiau retai kas tokiuose renginuose nori kažką nusipirkti. Taip tinklaveika neužsiimama. Daugiau.

 

 


BNI tinklaveikos patarimai - 2016.02.04

Moterys ir vyrai networking‘e: kokios jų silpnybės?

Dr. Ivan Misner, Hazel M. Walker ir Frank J. De Raffele Jr. atliko tyrimą apie tai, kaip vyrai ir moterys veikia networking‘o situacijose, kaip tai išnaudoja ir kokių rezultatų pasiekia. Abiejų lyčių atstovų buvo paprašyta įvardinti jų silpniausias puses tinklaveikoje (angl. networking). Daugiau.
 
 
 

 


 

BNI tinklaveikos patarimai - 2016.01.11

10 sėkmingo lyderio tiesų

Nė vienas sėkmingas verslininkas negali paneigti, kad sėkmė versle glaudžiai susijusi su asmeniniais lyderystės įgūdžiais. Visgi atsiranda diskusijų - lyderiu gimstama ar tampama? Mes sakome - tampama! 

Būtent todėl pateikiame 10 sėkmingo lyderio minčių, kuriomis vadovaujantis lyderystė, atnešanti ne tik finansinę sėkmę, bet ir asmeninius laimėjimus, gali būti lengvai įgyjama. Daugiau..


BNI tinklaveikos patarimai - 2015.12.03

LinkedIn - kodėl ir kaip? 

LinkedIn – galingas įrankis, padedantis augti jūsų kontaktų tinklui ir verslui. Visgi neretai šis įrankis nėra išnaudojamas arba naudojamas ne itin teisingai. Šiame straipsnyje pateikiame trumpus patarimus, kaip pagerinti savo komunikaciją LinkedIn tinkle bei sukurti platų ir efektyvų kontaktų tinklą. Daugiau 

 

 BNI tinklaveikos patarimai - 2015.11.04

Norite, jog jumis pasitikėtų? Klausykitės! 

Komunikacijos specialistai teigia, kad klausymasis yra dar svarbesnis nei gebėjimas išraiškingai kalbėti. Ir nenuostabu – tinklaveikoje (angl. networking) nuoširdus susitelkimas į tai, ką kalba kitas žmogus, gali atnešti jums verslo užsakymus. Juk klausydamiesi mes parodome, jog mums iš tiesų rūpi, ką kitas asmuo mums pasakoja, mes gerbiame jį ir taip kuriame pasitikėjimu grįstus santykius. Daugiau 

 


BNI tinklaveikos patarimai - 2015.10.04

Kaip parašyti tobulą networking‘o laišką? 

Kai networking‘as tampa nebeatsiejamu nuo užsakymų generavimo, visiems žinoma, kad dalyvavimas socialiniuose ar verslo renginiuose yra būtinas pasiekti užsibrėžtų rezultatų versle. Visgi atvykti į vieną ar kitą renginį nepakanka. Būtinas tolesnis bendravimas norint, jog užmegztas kontaktas atneštų tokius rezultatus, kokių tikimasi. Daugiau

 
 
 

BNI tinklaveikos patarimai - 2015.09.04

Kaip prisijungti prie grupės tinklaveikos renginyje?

Konferencijose ar kituose renginiuose neišvengiamai yra dalių, skirtų tarpusavio bendravimui ir kontaktų užmezgimui. Visgi neretai tenka patirti nežinojimo, ką daryti ir prie ko prieiti bei su kuo užmegzti pokalbį, jausmą. Tai – visiškai natūralu. Daugiau

 

 


BNI tinklaveikos patarimai - 2015.08.04

Kokie jūsų tinklaveikos įgūdžiai?  

Atlikite testą ir patikrinkite savo tiklaveikos įgūdžius. Atsakymai pateikti testo pabaigoje. Sėkmės! Daugiau. 

 

 

 

 

 


BNI tinklaveikos patarimai - 2015.07.04

Architektuokite savo tinklą 

Profesinio kontaktų tinklo kūrimas, kaip ir kiekvieno verslo strateginis kūrimas – neišvengiamai svarbus. Jei jūsų verslas yra visiškai ar bent dalinai paremtas rekomendacijomis, yra būtina žinoti, kokių kontaktų ir kam jums reikia. Būtent dėl to Ivan R. Misner ir Robert Davis išplėtojo sistemingą tinklo struktūrą, paremtą trimis būtinais funkciniais komponentais: tai informacinis tinklas, paremiantis tinklas ir rekomendacijų tinklas. Daugiau

 
 

 

 

 

BNI

Copyright BNI. All Rights Reserved. All company names, product names logos included here may be registered trademarks or service marks of their respective owners.